İletişim Fakültesi Öğrencilerinde Fotoğraf Sergisi

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü öğrencileri; haber, doğa, yaşam ve portre konularından oluşan “Bakış Açım” adlı fotoğraf sergisini sanatseverlerin beğenisine sundu.

İletişim Fakültesi’nde düzenlenen ve Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal’ın açılışını yaptığı “Bakış Açım” adlı serginin açılışına; İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ayhan, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ayşad Güdekli, Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şeker, serginin sponsorluğunu üstlenen Orkun Ozan Medya’nın sahibi Himmet Öcal’ın  yanı sıra çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Onur Anas, Celal Ünal, Mustafa Gök, Ayberk Düzcan, Ramazan Çetiner, Halit Ömer Konak adlı altı İletişim öğrencisinin düzenlediği fotoğraf sergisinde  24 fotoğraf sergileniyor.

Ziyaretçilerin büyük beğenisini toplayan sergide konuşan Prof. Dr. Mustafa Ünal; “Öğrencilerin kendilerinin çektikleri ve yaşamdan kesitler sunan fotoğrafları sergileyeceklerini öğrenince, onların bu özel gününde yanlarında olmak istedim. Sergiyi çok beğenerek gezdim. Öğrencileri tebrik ediyorum ve onları bu tür faaliyetler de her zaman desteklediklerimizi bilmelerini istiyorum.” dedi.

Haber, doğa, yaşam ve portre konularından oluşan “Bakış Açım” adlı fotoğraf sergisi, 29 Aralık Cuma gününe kadar İletişim Fakültesi’nde ziyarete açık olacak.

 

0

Tanıtım MateryalleriSosyal Medya

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü
Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü Dumlupınar Bulvarı – Kampüs 07058 Antalya/Türkiye
Tel: 0242 310 6026
Tel: 0242 227 5998